Соцмережі

Навіть тендітні співачки допомагають армії. Lida Lee відзвітувала за місяць волонтерської роботи

28 квітня 2022, 12:44Новини216

З початку війни в Україні, люди з різних сфер та діяльностей об’єдналися задля допомоги воїнам Збройних Сил України та ТРО

  • Посилання скопійованоlink copied

З початку війни в Україні, люди з різних сфер та діяльностей об’єдналися задля допомоги воїнам Збройних Сил України та ТРО.

На початку повномасштабного вторгнення росії в Україну співачка Lida Lee разом з командою вирішила не покидати Україну та переїхати до міста Вінниця. Згодом Ліда зібрала велику команду, серед яких місцеві дизайнери, фотографи, швачки та волонтери, разом з якими створили повноцінний штаб з пошиття плитоносок (чохли для бронежилетів).

Як повідомляє співачка – за місяць вдалось зібрати майже півмільйона гривень.

Завдяки зібраним коштам штаб реалізував вже понад 350 плитоносок та вже закупили 15 рулонів тканини. Також, співачка намагається кожному члену команди виплачувати заробітну плату, створюючи тим самим робочі місця.

“Наші майстри наразі розробляють лекала для підсумок (магазинів, гранат, та аптечок), які ми вже зовсім скоро зможемо також виготовляти. Наразі в нашій команді працює 17 волонтерів, 10 з яких — це майстри та майстрині з різних міст. Ми продовжуємо і далі допомагати нашим бійцям.

Усі жилети ми відправляємо абсолютно безкоштовно. Усім сердцем віримо в нашу країну, наших героїв і перемогу наших сил! Вдячні кожному, хто приєднався, хто допоміг та продовжує допомагати, ми вдячні усім Вам! Разом — ми сила!”, – поділилась здобутками співачка.

 

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро