За кордоном

Найбільший банк Кіпру закрив свої представництва і пішов з росії

24 січня 2024, 13:01Новини131

Этот материал также доступен на русском

Наразі загальна кількість представництв іноземних банків у рф зменшилася до 23.

  • Посилання скопійованоlink copied

Найбільший кіпрський банк – Bank of Cyprus – закрив свої представництва в Москві та Санкт-Петербурзі. За даними Центробанку рф, кіпрський банк припинив акредитацію своїх відділень у росії з 22 січня, пишуть росЗМІ, – передає LIGA.

Представництва іноземних банків росії не мають права проводити банківські операції, включно з відкриттям рахунків, залученням коштів клієнтів, здійсненням переказів і валютних операцій.

Вони діють як відокремлені підрозділи, які представляють інтереси кредитної організації, але є самостійними юридичними особами.

Наразі загальна кількість представництв іноземних банків у рф зменшилася до 23.

Bank Of Cyprus є найбільшим банком на Кіпрі. За підсумками 2022 року на банківських депозитах росіяни зберігали понад 700 000 євро. Це на 6% більше, ніж за рік до цього. Рахунки в цьому банку можуть мати приблизно 15% усіх росіян, які проживають на Кіпрі.

На початку грудня уряд Кіпру зобов’язав банки припинити всі операції з російським рублем. Тоді, за даними Politics, США повинні були відправити на острів команду з 24 осіб, зокрема співробітників ФБР та Агентства боротьби з фінансовими злочинами (FinCen). Вони братимуть участь у розгляді 29 судових справ, пов’язаних з обходом санкцій проти Росії.

Ще у квітні найбільший банк Кіпру Bank Of Cyprus й інші місцеві банки, зокрема підрозділи грецьких Hellenic Bank та Alpha Bank, почали закривати рахунки росіян. Обмеження були пов’язані з небажанням банків потрапити під американські санкції через роботу з російськими клієнтами.

За кордоном
Вчора, 17:47 • Новини • За кордоном
Колізії та конфлікти
16 травня 2024, 15:55 • Новини • Колізії та конфлікти

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?