За кордоном

Мінфін РФ запропонував внести коригування в оподаткування фізосіб

30 вересня 2021, 09:02Новини116

Этот материал также доступен на русском

Планується утримувати податок із букмекерів з виграшу будь-якого розміру, а також зобов’язати російські компанії платити ПДФО за закордонних співробітників.

  • Посилання скопійованоlink copied

Мінфін РФ пропонує внести коригування в оподаткування фізичних осіб. Планується утримувати податок із букмекерів з виграшу будь-якого розміру, а також зобов’язати російські компанії платити ПДФО із закордонних співробітників, – повідомляє ДОЛГ.РФ із посиланням на «Основні напрями бюджетної, податкової і митно-тарифної політики на 2022 рік і плановий період 2023 і 2024 років».

«Закріплення в законодавстві особливостей оподаткування винагород при виконанні трудових обов’язків дистанційно за межами Росії. Передбачається встановити, що такі виплати з метою оподаткування належать до доходів від джерел в Російській Федерації», – зазначено в документі.

Мінфін також пропонує покласти нові податкові зобов’язання на букмекерів. На даний момент гральні компанії самостійно сплачують податок з виграшу в 15 тис. рублів, а якщо сума нижча, то податок платять гравці. Міністерство має намір домогтися повної податкової відповідальності букмекерів.

Крім цього, пропонується зобов’язати пенсійний фонд Росії направляти до податкової відомості про власників сертифікатів материнського капіталу, котрі розпорядилися його коштами, а також про використані суми.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?