За кордоном

Мінекономрозвитку РФ визнало неефективною роздачу прямих грошей на відкриття бізнесу

2 червня 2021, 13:27Новини161

Этот материал также доступен на русском

Останні опитування Мінекономрозвитку РФ показують, що практично 50% представників МСБ, незалежно від віку компаній і сфери діяльності, мають запит на відповідні компетенції.

  • Посилання скопійованоlink copied

Міністерство економічного розвитку РФ визнало неефективними механізми прямого фінансування для відкриття бізнесу в країні. Про це повідомила в інтерв’ю ТАСС напередодні Петербурзького міжнародного економічного форуму (ПМЕФ) заступник міністра Тетяна Ілюшнікова, – повідомляє ДОЛГ.РФ.

«Так, така роздача слонів виявилася неефективною. Ми відмовилися від прямого розподілу коштів на відкриття справи. Тому що бажання відкрити бізнес так чи інакше виникає з досвіду, засвоєних уроків, отриманих компетенцій, а коли ти просто отримуєш гроші на відкриття, не розуміючи, як будеш його робити, – це не працює », – сказала вона.

За словами пані Ілюшнікової, останні опитування Мінекономрозвитку РФ показують, що «практично 50% представників МСБ, незалежно від віку компаній і сфери діяльності, мають запит на відповідні компетенції».

«Мова йде не про класичну освіту, а про скіли в тих чи інших сферах. Наприклад, в сфері маркетингу або просування в соціальних мережах. Тому і заходи підтримки в тому числі будуть орієнтовані на розвиток і прокачування цих компетенцій або їх заміщення в державній інфраструктурі», – заявила вона.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?