Є загроза обвалу фронту: у МВС пояснили, чому демобілізація військових неможлива

21 червня 2024, 11:45Новини266

Этот материал также доступен на русском

Якщо демобілізувати тих, хто воює 2 роки, то є загроза обвалу фронту

  • Посилання скопійованоlink copied

Міністр МВС Ігор Клименко вважає, що зараз в Україні немає умов для проведення демобілізації військовослужбовців. За його словами, на фронті потрібні досвідчені бійці, які вже воюють понад два роки.

Про це він розповів в інтерв’ю “Радіо Свобода”. Клименко зазначив, що обговорював цю тему з командирами, які перебувають на лінії вогню. Вони дійшли висновку, що якщо демобілізувати тих, хто воює 2 роки, то є загроза обвалу фронту.

“Якщо ми демобілізуємо тих людей, які, наприклад, відслужили 2 роки, то в нас “просяде” фронт і підрозділи будуть неповноцінними. Ми зараз або маємо поновити боєздатність підрозділів і в нас має бути, як мінімум, рівноцінна заміна під час ротації діючих бригад і батальйонів… Ми не маємо права обвалити фронт”, – наголосив міністр.

Він зауважив, що розуміє військових, які давно воюють та хочуть демобілізуватися, але ситуація на фронті та вцілому в Україні поки не дозволяє цього зробити. Фронт потребує досвідчених військових.

На думку Клименка, розмови про “більшу демобілізацію” можуть бути лише тоді, коли з’являться нові військові з досвідом. Зокрема, люди, які зараз тренуються, стануть досвідченими військовими через декілька місяців.

“Щоб утримати, нам потрібні досвідчені військові. Наприклад, ці люди, які зараз тренуються на полігоні, вони стануть досвідченими військовими через кілька місяців… Якщо буде два склади, тоді ми зможемо говорити про якусь більшу демобілізацію”, – підсумував голова МВС.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога