Французький холдинг придбав мережу «Brocard Україна» – RAU

9 червня 2022, 09:00Новини325

На 1 січня 2022 року мережа нараховувала майже 100 магазинів у 26 містах України

  • Посилання скопійованоlink copied

Французький Philippe Benacin Holding придбав дві провідні українські компанії, що працюють у косметично-парфумерній сфері: ТОВ «Брокард-Україна» та ТОВ «Егзагон», пише RAU з посиланням на лист «Brocard Україна» компаніям-партнерам. Сума угоди не розголошується.

Ключові факти

  • Угода була завершена 23 травня 2022 року, про що було поінформовано Антимонопольний комітет України, йдеться у повідомленні.
  • Після оформлення всіх документів Philippe Benacin Holding буде єдиним власником як ТОВ «Брокард Україна», що займається роздрібною торгівлею косметикою та парфумерією, так і ТОВ «Егзагон», яке є одним із найбільших дистрибуторів України у сфері товарів для краси.

Контекст

З 2010 року Brocard Ukraine належав офшорному холдингу з російськими власниками, а кінцевим бенефіціаром компанії (як і ТОВ «Егзагон») була власниця російської мережі «Л’Этуаль» Тетяна Володіна.

Співвласник та засновник Philippe Benacin Holding Філіп Бенасін також є співвласником, головою та головним виконавчим директор компанії Interparfums – потужного гравця на міжнародному ринку косметики та парфумерії.

У планах Philippe Benacin Holding – подальший розвиток і посилення позицій торговельної мережі Brocard Ukraine. На 1 січня 2022 року мережа нараховувала майже 100 магазинів у 26 містах України. Штат компанії становив 1808 осіб.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону