Проблемні борги

Борги за комуналку на Львівщині “впали” до 2,6 млрд грн

13 серпня 2021, 17:54Новини442

Этот материал также доступен на русском

171,2 млн грн жителі області не сплатили за централізоване водопостачання та водовідведення.

  • Посилання скопійованоlink copied

На Львівщині третій місяць поспіль не росте заборгованість за комунальні послуги. Станом на кінець червня мешканці не сплатили понад 2,68 млрд грн, а левова частка неоплачених платіжок – за газ. Про це повідомили в Головному управлінні статистики у Львівській області, зазначає Львівський портал.

Так, у червні жителям Львівщини нарахували понад 638,6 млн грн за комунальні послуги. Водночас вони оплатили майже 750 млн грн, не лише покривши всі платіжки, а й навіть охопивши частину боргів.

Як зазначається, станом на кінець червня заборгованість населення Львівської області дещо знизилась, але все одно залишається на високому рівні – понад 2,68 млрд грн. Найбільше мешканці боргують за постачання та розподіл газу – 1,73 млрд грн, далі йде постачання тепла і гарячої води – 410,7 млн грн, постачання та розподіл електроенергії – 199,2 млн грн

Також 171,2 млн грн жителі області не сплатили за централізоване водопостачання та водовідведення, 141,4 млн грн – за управління багатоквартирним будинком і ще 31,9 млн грн – за надання послуг із вивезення побутових відходів.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Комунальне господарство

Статті • Банкрутство
У 2020 році київські комерційні комунальні підприємства уклали в системі Prozorro близько 4 тисяч договорів на загальну суму 17,2 млрд грн