За кордоном

Більше 30 країн світу обмежили в’їзд для туристів із Китаю, – UNWTO

19 січня 2023, 13:41Новини180

Це може уповільнити відновлення міжнародного туризму після пандемії коронавірусу, оскільки до 2020 року Китай був найбільшим ринком виїзного туризму у світі.

  • Посилання скопійованоlink copied

32 країни світу ввели обмеження, пов’язані зі спалахом коронавірусу в Китаї.

Про це повідомляє Всесвітня туристична організація ООН (UNWTO), передає Інтерфакс-Україна.

“До середини січня 32 країни світу запровадили спеціальні обмеження на в’їзд туристів, пов’язані з подорожами з Китаю. Здебільшого це країни Азії та Європи”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначають в організації, це може уповільнити відновлення міжнародного туризму після пандемії коронавірусу, оскільки до 2020 року Китай був найбільшим ринком виїзного туризму у світі.

У 2022 році кількість міжнародних туристичних поїздок становила лише 63% від рівня допандемійного 2019 року.

Влада Китаю 8 січня скасувала частину обмежень на поїздки в країну для іноземних туристів та виїзд своїх громадян за кордон. Однак через спалах коронавірусу в країні після відмови від політики “нульової терпимості до ковіду” багато урядів почали вводити обмеження на в’їзд для туристів, які побували в Китаї перед поїздкою до їхньої країни. Зокрема, Японія, Південна Корея, Індія, США, Іспанія, Італія та багато інших країн вимагають від таких пасажирів негативний результат тесту на коронавірус або підтвердження вакцинації, деякі ввели обов’язкове тестування.

Як повідомляло CNN із посиланням на владу Італії, більше половини з 212 пасажирів літака, який прибув до Мілана з Китаю наприкінці грудня, виявилися інфікованими коронавірусом.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?