Банки-учасники програми 5-7-9 видали понад 8700 кредитів, – Мінекономіки

15 лютого 2021, 16:05Новини118

Найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства

  • Посилання скопійованоlink copied

Від старту програми “Доступні кредити 5-7-9%” банки-учасники видали 8791 кредитів на загальну суму 20,5 млрд грн. З них 12 млрд грн – рефінансування попередньо отриманих позик, 3,8 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 4,8 млрд грн – в якості антикризових кредитів під 3%, зазначили у Мінекономіки.

Найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (54%), торгівлі та виробництва (18%) та промислової переробки (15%). За регіональною класифікацією лідерами залишаються Львівська, Харківська, а також Київська області.

Крім цього, за останній тиждень банки-учасники програми підписали 161 договорів договори на суму 293 млн грн. Зокрема, 25 млн грн від загальної суми, укладених за останній тиждень, угод складають угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів. 35 млн грн – це видані уповноваженими банками інвестиційні кредити. Антикризові кредити під 3% складають 233 млн грн.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні