4-й день ІІ онлайн-марафону: експерти обговорюють ринок банкрутства фізичних осіб

15 квітня 2021, 13:45Новини273

Этот материал также доступен на русском

Основною метою онлайн марафону є доведення до відома та роз’яснення представникам бізнесу, громадянам України про нюанси нового законодавства про фінансову реструктуризацію та банкрутство.

  • Посилання скопійованоlink copied

Триває 4-й день ІІ онлайн-марафону: «Реструктуризація & Банкрутство», який проходить з 12 по 16 квітня за ініціативи Громадської ради при Мін’юсті, спільно з партнерами.

Перша панель заходу: “Банкрутство громадян: перший досвід та труднощі в реалізації процедур”.

Спікерами виступили: Ніна Ткаченко, суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного суду; Тарас Гупало, Голова Комітету з питань реалізації положень меморандумів при Раді арбітражних керуючих Львівської області, арбітражний керуючий; Олександр Чепелюк, Голова ради арбітражних керуючих Рівненської області, Голова відділення асоціації правників України в Рівненській області, адвокат, арбітражний керуючий; Мар’ян Чорній, Голова Ради арбітражних керуючих у Львівській області, член Комітету з питань банкрутства НААУ, член НАМУ, арбітражний керуючий, адвокат, медіатор; Тарас Чайка, медіатор; Євген Іваненко, Голова Ради арбітражних керуючих Харківської області, адвокат.

Друга панель програми: “Продаж майна боржника: проведення торгів, порушення під час реалізації”.

Проблемні аспекти у цій площині висвітлюють Олександр Мамро, генеральний директор ДП “СЕТАМ” та Олексій Соболев, директор ДП “Прозорро.Продажі”.

Нагадаємо, основною метою онлайн марафону є доведення до відома та роз’яснення представникам бізнесу, громадянам України про нюанси нового законодавства про фінансову реструктуризацію та банкрутство, яким суттєво змінені права, обов’язки та відповідальність боржників, розширені права кредиторів.

Під час заходу українці дізнаються, як на підставі закону провести реструктуризацію своїх боргів, в тому числі перед банками та мікрофінансовими установами, а керівники та власники підприємств – про введену новим Кодексом України з процедур банкрутства субсидіарну відповідальність перед кредиторами, нові особливості процедур банкрутства та розширені права арбітражних керуючих і кредиторів у процедурах фінансової реструктуризації та банкрутства підприємств тощо.

Більше цікавої інформації про захід – вже незабаром читайте на Borgexpert.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Законодавство

Статті • Влада i люди
Не всі порушення проектної документації під час будівництва будуть автоматично призводити до визнання об’єкту самочинно збудованим, а лише істотні та встановлені законом

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Стягнення боргiв

Статті • Стягнення боргiв
Щоб достовірно визначити природу нарахованих відсотків, необхідно дослідити як умови договору, так і розрахунок заборгованості, виконаний позикодавцем (банком)

Законодавство

Статті • Влада i люди
Скасування Господарського кодексу більше нагадує дивний спосіб лікування головного болю за допомогою гільйотини

Виконавча діяльність

Статті • Стягнення боргiв
Жодних виключень для виконання судових рішень Постанова НБУ не передбачає...

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Юристи визнають, що кредитні боржники рідко виграють у судах