За кордономОгляд ЗМІ

Зерновий коридор: Ердоган визначився з датою візиту до Путіна

1 вересня 2023, 12:37Новини122

Этот материал также доступен на русском

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган зустрінеться з кремлівським диктатором володимиром путіним 4 вересня у Сочі. Ключовою темою переговорів стане “зерновий коридор”.

  • Посилання скопійованоlink copied

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган зустрінеться з кремлівським диктатором володимиром путіним 4 вересня у Сочі. Ключовою темою переговорів стане “зерновий коридор”.

Про це інформує СNN Türk, – пише Прямий.

“Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган і президент Росії володимир путін зустрінуться в Сочі 4 вересня”, – передають турецькі ЗМІ.

Зазначається, що напередодні у Москві підтвердили, що зустріч відбудеться незабаром і пройде вона на території рф.

Під час зустрічі міністра закордонних справ Туреччини Хакана Фідана з російським колегою Сергієм Лавровим, перший заявив про необхідність відродження Чорноморської зернової угоди.

Як пише Daily Sabah, Фідан наголосив на важливості відродження угоди та підтвердив рішучість Туреччини сприяти зусиллям у цьому напрямку.

“Ми продовжимо працювати над відродженням Чорноморської зернової угоди, яка має вирішальне значення для глобальної продовольчої безпеки, стабільності і миру в Чорноморському регіоні”, – заявив Фідан під час спільної пресконференції з Лавровим.

Турецький міністр додав, що ООН підготувала пакет пропозицій щодо відновлення зернової угоди, який “забезпечить належні підстави для відновлення угоди”.

Натомість під час переговорів Лавров заявив, що Росія готова збільшити поставки газу до Туреччини й реалізувати домовленості між двома країнами про створення газового хабу.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?