Зверніть увагу

В які строки слід буде сплатити податок на прибуток за І квартал?

23 березня 2021, 16:22Новини283

Этот материал также доступен на русском

Станом на тепер на обліку в управлінні перебуває 151 платник податку на прибуток зі 164.

  • Посилання скопійованоlink copied

З 01.04.2021 розпочнеться кампанія декларування податку на прибуток підприємств за І квартал 2021 року. Станом на тепер на обліку в управлінні перебуває 151 платник податку на прибуток зі 164. Здебільшого це представники галузі транспорту, підприємства промислового виробництва та виробники електроенергії, повідомляє Дебет-Кредит.

За підсумками кампанії декларування податку на прибуток підприємств великими платниками задекларовано до сплати 806,6 млн грн за IV квартал 2020 року, що на 125 млн грн більше III кварталу торік. Крім того, трьома підприємствами галузі харчової та переробної промисловості протягом IV кварталу 2020 припинено збиткову діяльність.

Заразом по платниках управління зменшено збитки на загальну суму 2,5 млрд гривень.

За словами начальника Південного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Володимира Коломійця, це свідчить про високий рівень податкової культури платників, які попри складні економічні та епідемічні умови забезпечують повноту декларування та стабільну сплату по податкових зобов’язаннях.

«Наразі, за попередніми розрахунками, за І квартал 2021 року очікуємо надходження у сумі близько 760 млн грн податку на прибуток», – зазначив він.

Так, згідно з п. 57.1 ст. 57 ПКУ платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого ПКУ для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених ПКУ. Тобто сплатити податкові зобов’язання з податку на прибуток підприємств за І квартал 2021 року слід протягом 10 днів після кінцевого терміну подання звітності, який спливає 11.05.2021.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Законодавство

Статті • Влада i люди
Не всі порушення проектної документації під час будівництва будуть автоматично призводити до визнання об’єкту самочинно збудованим, а лише істотні та встановлені законом

Законодавство

Статті • Влада i люди
Скасування Господарського кодексу більше нагадує дивний спосіб лікування головного болю за допомогою гільйотини

Законодавство

Статті • Влада i люди
Пенсія призначається незалежно від тривалості служби

Законодавство

Статті • Влада i люди
Cпрощений режим регулювання трудових відносин дозволяє у трудовому договорі визначати додаткові права, обов’язки і відповідальність сторін

Законодавство

Статті • Влада i люди
Переважно благодійними питаннями опікуються юридичні утворення, тобто саме вони мають виступати податковими агентами

Законодавство

Статті • Влада i люди
Метою закону є регулювання нестандартних форм зайнятості для осіб, які виконують роботу на непостійній основі