Укрексімбанк продає корпоративні євробонди

18 листопада 2021, 10:16Новини148

Этот материал также доступен на русском

За заявками клієнтів Укрексімбанк здійснює операції з єврооблігаціями таких українських компаній як «Нафтогаз України», Метінвест, Кернел, МХП, ДТЕК, «Укрзалізниця», Vodafone Ukraine, Укравтодор тощо.

  • Посилання скопійованоlink copied

Державний Укрексімбанк розширює лінійку інвестиційних продуктів, запропонувавши клієнтам корпоративні єврооблігації, – повідомляє Фінансовий клуб.

Укрексімбанк розширює перелік інструментів інвестування, надаючи можливість клієнтам обрати прийнятні за строками погашення, дохідністю та надійністю цінні папери для формування власного інвестиційного портфеля, повідомляє держбанк.

Крім суверенних євробондів, Укрексімбанк пропонує корпоративні євробонди, розміщені на міжнародних фондових ринках та допущені до обігу на українських біржах.

«Єврооблігації корпоративних емітентів, як і єврооблігації держави, номіновані в доларах США та євро, але зазвичай мають вищу відсоткову ставку. Окрім інвестиційної привабливості, такі цінні папери можуть виступати інструментом хеджування валютних ризиків, оскільки торгуються на українських майданчиках за національну валюту», – зазначив директор департаменту казначейсько-інвестиційних послуг Укрексімбанку Антон Болдирєв.

За заявками клієнтів Укрексімбанк здійснює операції з єврооблігаціями таких українських компаній як «Нафтогаз України», Метінвест, Кернел, МХП, ДТЕК, «Укрзалізниця», Vodafone Ukraine, Укравтодор, Ощадбанк.

Надалі банк планує розширяти перелік інвестиційних послуг і надавати можливість доступу до торгівлі акціями іноземних компаній.

«Серед перших угод знаковою є придбання нашим клієнтом сегменту середнього бізнесу корпоративних єврооблігацій Укрексімбанку. Ми цінуємо довіру наших клієнтів і раді, що тепер серед інструментів розміщення коштів ми можемо запропонувати їм в тому числі інвестиції в боргові інструменти міжнародних ринків капіталу», – зазначив член правління Укрексімбанку Михайло Медко.

Раніше в Укрексімбанку розповіли FinClub, що вони пропонують клієнтам корпоративні облігації, які дають більшу дохідність, але водночас і більший ризик.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?