У Раді розраховують ухвалити бюджет-2023 до середини жовтня

23 вересня 2022, 16:44Новини201

Этот материал также доступен на русском

Про конкретні терміни розгляду бюджету не повідомлятимуть з міркувань безпеки

  • Посилання скопійованоlink copied

Верховна Рада наразі працює на якнайшвидшим ухваленням закону про Державний бюджет України на 2023 рік орієнтовно до середини жовтня. Про це розповів перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

“Ми будемо працювати над тим, щоб максимально оперативно, до середини жовтня в цілому був бюджет проголосований. А там дивитимемося, це дійсно залежить від правок”, – сказав він.

За словами першого віцеспікера, поки народні депутати озвучували таку домовленість, щоб правок багато не створювати, аби профільний комітет ВР разом з Мінфіном міг швидко їх опрацювати і подати бюджетні висновки.

Корнієнко нагадав, що у першому читанні голосуються бюджетні висновки й пропозиції.

У той же час перший заступник Голови ВР підкреслив, що про конкретні терміни розгляду бюджету не повідомлятимуть з міркувань безпеки.

“Принцип такий, що це треба ухвалити швидше, ніж зазвичай. Зазвичай ми на середину-кінець жовтня виходили на перше читання. На початок-середину листопада – друге читання і з урахуванням прийняття і підписання це було до 1 грудня. Зараз ми не маємо таких великих можливостей по часу”, – додав Корнієнко.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Законопроект №10044 передбачає розширення повноважень Рахункової палат на всі публічні кошти

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Як держава може підтримати і захистити власну економіку в умовах російської агресії?

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Після пояснення незрозумілих для народних депутатів юридичних термінів, законопроект 4409 був рекомендований до ухвалення у другому читанні і в цілому

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Розроблений Мін’юстом законопроект 4409 про внесення змін до Кодексу з процедур банкрутства ще чекає на розгляд під час нинішньої сесії Верховної Ради, але експерти вже готуються до…