Проекти та інновації

У Київській області запрацював Центр безпеки

11 серпня 2022, 11:45Новини108

Этот материал также доступен на русском

За даними Державної служби України з надзвичайних ситуацій, щороку в державі реєструють  більше 30 тисяч пожеж, на яких гинуть близько двох тисяч людей.

  • Посилання скопійованоlink copied

У Київській області запрацював Центр безпеки. Центр відкрито у с. Студеники Бориспільського району. Він містить в одній будівлі пожежну частину та поліцейський пункт, – пише Урядовий портал.

За даними Державної служби України з надзвичайних ситуацій, щороку в державі реєструють більше 30 тисяч пожеж, на яких гинуть близько двох тисяч людей. Розбудова мережі Центрів безпеки у громадах забезпечить ефективне реагування на подібні надзвичайні ситуації.

Начальник ГУ ДСНС України у Київській області Петро Кісільов зазначив: «Центр оснащений системою відеонагляду. Отже, його створення допоможе більш ефективно та комплексно розв’язувати питання щодо захисту населення від небезпек та сприятиме налагодженню тісної взаємодії між рятувальниками, поліцією, медиками та населенням ОТГ».

Користуючись нагодою, рятувальники провели на місці повчально-розважальний захід для місцевих дітлахів із подарунками та конкурсами із залученням підрозділу піротехнічної служби.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?