За кордономОгляд ЗМІ

Справа на десятки мільйонів євро: у Франції викрили фірму, яка допомагала експортувати підсанкційні товари до росії

28 травня 2024, 09:38Новини153

За оцінками правоохоронців, за минулий рік ця фірма подала сотні неправдивих митних декларацій і таким чином приховала перевезення до Росії товарів на кілька десятків мільйонів євро.

  • Посилання скопійованоlink copied

Міністерство економіки і фінансів Франції оголосило про викриття французької фірми, яка допомагала обходити введені проти Росії санкції.

Про це повідомляє BFMTV, передає Європейська правда.

Французьке Мінекономіки повідомило, що слідчий відділ французької митниці минулого тижня провів обшуки в компанії, зареєстрованої в північному передмісті Парижа Сен-Сан-Дені, яка, ймовірно, спеціалізувалася на експорті підсанкційних товарів до Росії.

За оцінками правоохоронців, за минулий рік ця фірма подала сотні неправдивих митних декларацій і таким чином приховала перевезення до Росії товарів на кілька десятків мільйонів євро.

Самі товари при цьому могли знаходитися у якійсь іншій країні ЄС, а кінцевого покупця маскували завдяки неправдивому декларуванню.

Підозрюється, що через цю компанію десятки недоброчесних європейських експортерів змогли продовжувати торгівлю з Росією. До того ж вона нібито прямо пропонувала таку послугу з обходу санкцій “під ключ” у так званому “даркнеті”.

Французька сторона дізналася про проблему завдяки сигналам від кількох європейських партнерів.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?