Пункти обігріву в Києві переведуть у режим очікування, – КМДА

22 березня 2023, 11:16Новини169

Этот материал также доступен на русском

Однак навіть у режимі очікування в разі масового відключення електроенергії або під час виникнення надзвичайних ситуацій усі 767 пунктів у тригодинний термін будуть приведені в готовність

  • Посилання скопійованоlink copied

Мережу пунктів обігріву планують перевести в режим очікування, враховуючи поступове потепління. Відповідне рішення буде винесене на засідання Ради оборони міста Києва. Наразі здійснюється підготовча робота в районах і визначаються терміни, про які буде повідомлено окремо. Про це повідомляє директор Департаменту муніципальної безпеки Роман Ткачук.

Однак навіть у режимі очікування в разі масового відключення електроенергії або під час виникнення надзвичайних ситуацій усі 767 пунктів у тригодинний термін будуть приведені в готовність надавати необхідні послуги киянам – можливість зарядити мобільні пристрої, приготування їжі тощо.

«На основних об’єктах критичної інфраструктури міста на сьогодні відновлено й забезпечено тепло- та електрогенерацію. З огляду на зазначене, із 482 постійно діючих стаціонарних пунктів обігріву, які розгорнула влада Києва, ми пропонуватимемо залишити в робочому стані по 2 пункти в кожному районі, а 462 перевести в режим очікування. Час їх розгортання – 3 години», – зазначив Роман Ткачук.

Уся інформація про графік роботи та статус пунктів обігріву буде відображена на мапі.

Нагадаємо, що загалом спільно з відповідальним бізнесом та Державною службою з надзвичайних ситуацій в місті Києві розгорнуто 1014 пунктів обігріву – 729 з яких зараз працюють на постійній основі, ще 285 готові до розгортання у разі необхідності. Вони оснащені генераторами та всім необхідним обладнанням, аби люди могли підзарядити гаджети, під’єднатись до інтернету, випити чаю, перечекати негоду, зігрітися тощо.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?