Проблемні борги

ФГВФО готовий продати борги групи «АвтоКрАЗ» на 10,6 млрд грн

19 квітня 2021, 15:15Новини103

Этот материал также доступен на русском

За 5 кредитами відкриті провадження Державної виконавчої служби.

  • Посилання скопійованоlink copied

За даними ФГВФО, 11 травня в системі «Прозорро.Продажі» заплановані торги з продажу пулу активів банку «Фінанси та кредит» і Дельта Банку (частина відповідних кредитів – у заставі НБУ), повідомляє Finbelance.

Так, загальна сума заборгованості за активами у складі пулу становить 10,6 млрд грн, а середній термін прострочки – понад 5 років. За 5 кредитами відкриті провадження Державної виконавчої служби, за 8 – кримінальні справи, по деяких кредитах відсутній повний пакет документів. Раніше ці активи неодноразово виставлялися на продаж, але поки не були куплені.

Як зазначається, йдеться про заборгованість групи «АвтоКрАЗ». До пулу увійшли 9 кредитів юридичних осіб, у заставі за якими є кілька цілісних майнових комплексів загальною площею 511 392,63 кв. м, розташованих у Полтавській області.

«До забезпечення за кредитами входять активи різних класів: цілісні майнові комплекси, торговельні приміщення, виробниче та промислове обладнання, транспортні засоби. Зокрема, серед активів: завод із виробництва великовантажних автомобілів, а також завод із виробництва пневматичної гальмівної апаратури для автотранспортних засобів», – констатує ФГВФО.

При цьому початкова ціна лоту – 332,3 млн грн. У ході торгів, які пройдуть за моделлю «голландського» аукціону, вона може знизитися до 265,8 млн грн.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Фонд гарантування вкладів поставив собі за мету досягти європейських стандартів гарантування вкладів. Що потрібно зробити, щоб стратегічна ціль стала досяжною перспективою?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
За офіційною статистикою, станом на березень 2021 р. в Україні було зареєстровано 323 кредитні спілки

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
В результаті приватизації держава позбавиться необхідності докапіталізації банку в майбутньому

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Як зміниться кредитний ринок і банківська система, якщо Фонд гарантування вкладів фізичних осіб матиме необмежені права?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Уривка немає, тому що запис захищений.

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Майже 47 млрд грн основного боргу і ще 64 млрд грн нарахованих відсотків — загалом понад 111 млрд грн повинен буде перерахувати уряду до 2031 року Фонд…