БЕБ на Буковині викрило подружжя, яке організувало незаконний продаж речей люксових брендів

12 квітня 2024, 16:46Новини409

Этот материал также доступен на русском

Сімейна пара продавала в Інтернеті одяг та взуття відомих світових люксових брендів за готівку без відображення таких операцій у податковій звітності

  • Посилання скопійованоlink copied

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області викрили подружжя, що організувало незаконну схему умисного ухилення від сплати митних платежів. Вилучено товару на 6 млн грн.

Під час слідства встановлено, що сімейна пара продавала в Інтернеті одяг та взуття відомих світових люксових брендів за готівку без відображення таких операцій у податковій звітності.

Товари завозили на територію України через Чернівецьку, Закарпатську та Львівську області з приховуванням від митного контролю. Для цього підозрювані залучили підконтрольних перевізників.

Під час обшуку детективи вилучили чорнові записи, квитанції щодо відправлення брендових речей, банківські карти, мобільний телефон, майже 15 тис. доларів США та товар орієнтовною вартістю 6 млн грн.

Наразі досудове розслідування за ч. 2 ст. 212 Кримінального Кодексу України триває.

Оперативний супровід здійснюють співробітники Управління Служби безпеки України у Чернівецькій області. Процесуальне керівництво – Чернівецька обласна прокуратура.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Можна припустити, що саме обізнаність М.Рудика про «поліграфічну» складову діяльності ТСЦ, дозволяє йому досі перебувати на посаді

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Виникає дуже серйозне питання до МОНУ - яким чином воно відстоює інтереси студентів та науково-педагогічних працівників?

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Директору Інституту інноваційної освіти КНУБА О.Петроченку доводиться відстоювати право на свою роботу та посаду

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Є підстави вважати, що в АРМА може багато років функціонувати корупційна схема з вимивання на користь приватних осіб грошей, які мали стати доходами Держбюджету

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Російський бізнес не повністю вичищений з української економіки через хаотичність формування санкційних списків

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Чи потрібен нам ще один керівник АРМА, залежний від Офісу Президента?