Земельні ділянки «АРКАДИ» у селищі Михайлівка-Рубежівка під Києвом – на аукціоні 16 вересня

9 вересня 2021, 11:53Новини413

Этот материал также доступен на русском

Виставлені на продаж ділянки мають різну площу – від 5,53 га до 10,36 га, а також різну початкову вартість – від 5,02 млн грн до 10,06 млн грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

Фонд гарантування вкладів виставить повторно на продаж земельні ділянки АТ АКБ «АРКАДА», розташовані в селищі Михайлівка-Рубежівка Києво-Святошинського району Київської області. Відкриті електронні аукціони пройдуть 16 вересня 2021 року в системі Prozorro.Продажі.

Всього буде виставлено на торги окремими лотами 19 земельних ділянок загальною площею 159,05 га. Їх цільове призначення – ведення особистого селянського господарства.

Виставлені на продаж земельні ділянки мають вдале розташування – поблизу столиці, на відстані 16 км на захід від Києва. Селище Михайлівка-Рубежівка межує з містами Буча та Ірпінь, характеризується активною забудовою приватними будинками і сучасними котеджними містечками. Неподалік – сосновий ліс, Генеральські озера і Бучанське водосховище.

Зручне розташування поблизу великого міста і ліній комунікацій, розвинута транспортна інфраструктура, а також можливість зміни цільового призначення ділянок робить їх привабливим об’єктом інвестування коштів з метою будівництва сучасного житла.

Виставлені на продаж ділянки мають різну площу – від 5,53 га до 10,36 га, а також різну початкову вартість – від 5,02 млн грн до 10,06 млн грн.

Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону, відкрито і прозоро.

Кожен із потенційних покупців може взяти участь у торгах, попередньо зареєструвавшись на одному з офіційних торгових майданчиків, авторизованих у системі Prozоrro.Продажі. Для цього потрібно вибрати лот, який сподобався, і подати свою пропозицію. Зверніть увагу, що брати участь в аукціонах можуть як юридичні, так і фізичні особи. Детальний опис лотів та умови участі в аукціоні представлені на сайті Prozоrro.Продажі за посиланням.

Кошти, отримані від продажу цих активів, Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами банку «АРКАДА».

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?