За кордономОгляд ЗМІ

В американської розвідки є підтвердження про винуватість рф у підриві Каховської ГЕС, – ЗМІ

7 червня 2023, 11:36Новини214

Этот материал также доступен на русском

Адміністрація президента США Джо Байдена має намір розсекретити частину розвідданих щодо відповідальності Кремля за підрив Каховської ГЕС для того, щоб поділитися ними з союзниками.

  • Посилання скопійованоlink copied

У Білому домі є розвідувальні дані, які говорять про те, що росія підірвала Каховську ГЕС. Відповідну інформацію адміністрація президента США Джо Байдена планує розсекретити найближчим часом.

Про це повідомляє NBC, – пише Прямий.

Агентство з посиланням на власні джерела стверджує, що Адміністрація президента США Джо Байдена має намір розсекретити частину розвідданих щодо відповідальності Кремля за підрив Каховської ГЕС для того, щоб поділитися ними з союзниками.

Як інформує одне з джерел, поки що з’ясовуються причини наказу про підрив греблі, проте, найімовірніше, цим намагалися ускладнити для ЗСУ переправу через Дніпро, а також навмисно створити велику гуманітарну проблему.

Водночас видання нагадує, що представник Ради національної безпеки Джон Кірбі заявив журналістам у Білому домі у вівторок вдень, що з погляду того, хто може бути відповідальним за напад на Каховську ГЕС, уряд США “не може остаточно сказати, що сталося на цей момент”.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”