Патрульна поліція об’їжджатиме вночі під час повітряної тривоги укриття, що є на мапі міста, і перевірятиме, чи вони відчинені

1 червня 2023, 13:38Новини98

Внаслідок нічного обстрілу столиці постраждали 19 людей. Із них троє людей загинули, в тому числі одна дитина. 16 поранені, 9 людей госпіталізували, одна з них – у тяжкому стані.

  • Посилання скопійованоlink copied

Патрульна поліція об’їжджатиме в комендантську годину під час повітряної тривоги укриття, що є на мапі міста, і перевірятиме, чи вони відчинені. Та оперативно передаватиме інформацію міським службам. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

Наразі правоохоронці здійснюють слідчі дії у поліклініці та на її території в Деснянському районі столиці. Порушені кримінальні справи. Біля поліклініки минулої ночі загинули троє людей, із них одна дитина.

«Уламок ракети впав біля входу в медзаклад через 4 хвилини після оголошення повітряної тривоги. І люди прямували в укриття. Зараз слідство встановлює, чи відчиненим було укриття. Чи були в ньому люди. Бо, за інформацією рятувальників, після пошкодження поліклініки, з неї виводили групу людей. У Деснянському районі наразі пошкоджені три школи, дитячий садочок, 6 будинків та поліцейський відділок», – написав Віталій Кличко.

Він повідомив, що загалом внаслідок нічного обстрілу столиці постраждали 19 людей. Із них троє людей загинули, в тому числі одна дитина. 16 поранені, 9 людей госпіталізували, одна з них – у тяжкому стані. Семеро – отримали амбулаторну допомогу.

«У кожному районі міста відповідальність за роботу укриттів несуть керівники установ, де розташовані укриття, і глави районів. Глави РДА відповідальні за доступ і облаштування укриттів, які нанесені на мапу укриттів столиці. Щодо Деснянського району – у школі поруч з поліклінікою укриття було відкритим і в ньому були люди. Всі глави районів отримали доручення ще раз перевірити всі укриття!» – наголосив Віталій Кличко.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?