Київський апеляційний суд зменшив розмір застави Коломойському на 1 млрд: тримання під вартою до 26 січня 2024 року

25 грудня 2023, 13:40Новини73

Этот материал также доступен на русском

Після оголошення рішення суду, адвокат Олександр Лисак сказав, що розмір застави непомірний.

  • Посилання скопійованоlink copied

Київський апеляційний суд підтвердив чинність ухвали Шевченківського районного суду про продовження строку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Коломойського до 26 січня 2024 року, але зменшив визначення розміру застави з 3 млрд 712 тис гривень до приблизно 2 млрд 700 млн.

Про це повідомляє УНІАН.

Ухвалу суду оголосила головуючий суддя Тетяна Кагановська. Апеляційний суд частково задовольнив апеляційну скаргу адвоката Олександра Лисака.

“Продовжити підозрюваному Коломойському Ігору Валерійовичу… запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 26 січня 2024 року включно. Визначити Коломойському… заставу у розмірі 2 мільярди 700 мільйонів гривень”, – повідомила суддя.

Сторона захисту висловила позицію, що колегія суддів на чолі з Кагановською є заангажованою. Водночас, судді Тетяна Кагановська, Іван Рибак та Валерій Лашевич відмовили у задоволенні цієї заяви, бо на думку суддів “підстави про упередженість відсутні”.

Після оголошення рішення суду, адвокат Олександр Лисак сказав, що розмір застави непомірний.

“Це найвищий розмір застави в Україні. Його ніхто не вносить”, – сказав Лисак.

Він сказав, що хоче вивчити повний текст судового рішення, але не думає, що там може бути обґрунтування зменшення розміру застави.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?