Активи «Златобанку» знову будуть виставлені на аукціон 16 лютого

7 лютого 2022, 12:25Новини150

Этот материал также доступен на русском

Загальна сума заборгованості за активами становить 8,16 млрд грн. Серед застави за кредитами – комерційна і житлова нерухомість, розташована в різних регіонах України, земельні ділянки, транспорт тощо

  • Посилання скопійованоlink copied

Фонд гарантування вкладів нагадує інвесторам про можливість придбати на аукціоні активи АТ «ЗЛАТОБАНК», а саме 50 прав вимоги та майнових прав за кредитами фізичних осіб і суб’єктів господарювання, частина з яких знаходиться в заставі Національного банку України, дебіторську заборгованість і частку корпоративних прав у розмірі 25% у статутному капіталі юридичної особи.

Відкриті електронні торги заплановані 16 лютого 2022 року в системі Prozorro.Продажі.

Загальна сума заборгованості за активами становить 8,16 млрд грн. Серед застави за кредитами – комерційна і житлова нерухомість, розташована в різних регіонах України, земельні ділянки, транспорт, обладнання тощо.

Середній термін прострочення платежів за кредитами – близько 6 років. Судове провадження триває щодо 54 активів (в тому числі за дебіторською заборгованістю), 6 передано в роботу Державній виконавчій службі. Раніше ці активи неодноразово виставлялися на торги, однак поки не були куплені.

Початкова ціна лоту – 316,62 млн грн. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону, відкрито і прозоро. Участь у них може взяти кожен охочий, окрім позичальників і поручителів за кредитами.

Більше інформації про лот GL3N121078 та умови участі в аукціоні – на сайті Фонду за посиланням, а також на сайті Prozorro.Продажі – за посиланням. Крім цього, детальна інформація про активи представлена в кімнаті даних банку та у віртуальній кімнаті даних, порядок доступу до неї – за посиланням.

Кошти від продажу цих активів Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами «Златобанку».

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?