“Золотий стандарт”: експерти розкрили, чому Coca-Cola смачніша у McDonald’s

17 квітня 2024, 11:15Новини50

Этот материал также доступен на русском

Ще у 2021 році компанія стверджувала, що їхня “кола” смачніша, бо сироп для її приготування попередньо охолоджений. Це надалі допомагає зберегти дорогоцінні бульбашки.

  • Посилання скопійованоlink copied

Багато з нас стикались с тим, що з якоїсь причини Coca-Cola у McDonald’s здається смачнішою, ніж якщо просто купити її у магазині.

Як і у випадку з багатьма чудовими продуктами, диявол криється в деталях. Рarade розповів про формулу McDonald’s, яка створює чашку Coca-Cola нового рівня.

Попередньо охолоджена

Ще у 2021 році компанія стверджувала, що їхня “кола” смачніша, бо сироп для її приготування попередньо охолоджений. Це надалі допомагає зберегти дорогоцінні бульбашки.

Краща вода

На сайті McDonald’s також згадується, що їх Coca-Cola виготовляється з фільтрованої води.

“Щоб гарантувати, що наші напої завжди відповідають золотому стандарту, ми фільтруємо всю воду перед тим, як вона потрапить у розливні колонки”, — вказується у повідомлення.

За словами вченого з харчових продуктів Ебігейл Тіль, “виробники безалкогольних напоїв зазвичай мають власного постачальника води або систему фільтрації для підвищення якості води. Найчастіше видаляється хлор, оскільки він може призвести до “дезінфікуючого” смаку, жорсткість води буде відрегульована, оскільки вона впливає на кислотність напою, а залізо буде видалено, щоб обмежити дефекти кольору та смаку.

Різна упаковка

Ресторани швидкого харчування часто використовують сироп Coca-Cola в пластикових пакетах, але McDonald’s доставляє його лише в резервуарах з нержавіючої сталі. Це захищає сироп від коливань температури, впливу світла та всього, що може змінити його смак. Компанія також охолоджує свої системи для напоїв і використовує ізольовані труби для транспортування попередньо охолодженої рідини. Крім того, вони вирахували пропорцію сиропу, яка дозволяє танути льоду.

За словами Еббі, “будь-який газований продукт, який зберігається в контейнері, поступово втрачає карбонізацію. Але McDonald’s займається цим процесом на місці та безпосередньо перед тим, як вип’єте “колу”. Більшість продуктів традиційно готують у вигляді суміші сироп плюс вода у співвідношенні приблизно 1 частина сиропу до 3-6 частин води.

Інший розмір соломинки

Ви коли-небудь помічали, що соломинки McDonald’s трохи ширші, ніж інші? Як зазначає гігант швидкого харчування, “вона трохи ширша за звичайну соломинку, тому весь цей смак кока-коли може вразити ваші смакові рецептори”.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення