Адвокати Київщини та РДА Подільського району столиці створили спільну робочу групу для документування воєнних злочинів

2 травня 2022, 15:58Новини297

Також створено спеціальний консультаційний пункт

  • Посилання скопійованоlink copied

Комітет Ради адвокатів Київської області з питань взаємодії з військовою адміністрацією, правоохоронними органами та судовою системою для забезпечення захисту цивільного населення в умовах воєнного стану звернувся з ініціативою до РДА Подільського району в м. Києві щодо створення спільної робочої групи.

Мета групи – координація дій, направлених на документування воєнних злочинів в результаті збройної агресії РФ та організація консультаційного пункту для постраждалих в результаті ворожого бомбардування.

У відповідь на звернення Комітету в.о. Голови РДА у Подільському районі м. Києва та Громадська рада Подільського району скликали та провели 29.04.2022 року спільну робочу нараду з питань організації та створення зазначеної робочої групи. В нараді прийняли участь члени Комітету Вакуленко Євгенія, Волков Андрій та Малик Руслан.

Голова Комітету Вакуленко Євгенія виступила на нараді, в ході виступу окремо наголосивши на необхідності взаємодії з правоохоронними органами з метою належного обміну інформації для документування воєнних злочинів в процесі надання правової допомоги мешканцям району, що постраждали в наслідок агресії РФ.

За результатами проведення наради було ініційовано створення робочої групи, до якої мають бути залучені адвокати Комітету.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”