Для медзакладів Харківщини буде спрощено процедуру будівництва артезіанських свердловин

31 травня 2024, 09:38Новини49

Этот материал также доступен на русском

Харківщину буде включено до учасників експериментального проєкту з водозабезпечення, що дозволить Харківській ОВА швидко впроваджувати альтернативні джерела питного водопостачання

  • Посилання скопійованоlink copied

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 липня 2023 р. Nº 771». Зміни розширюють дію експериментального проєкту з водозабезпечення у Дніпропетровській, Херсонській, Запорізькій, Миколаївській областях на Харківську область.

Це дозволить застосовувати спрощену дозвільну процедуру та скорочення термінів реалізації проєктів будівництва, зокрема, реконструкції та відновлення, артезіанських свердловин у закладах охорони здоровʼя Харківщини.

Зазначимо, що вже понад два роки повномасштабної війни росія продовжує атакувати цивільну інфраструктуру України та тероризувати мирні міста. Ворог порушує всі норми та правила міжнародного права та створює додаткове навантаження на систему охорони здоров’я, роблячи все, щоби створити гуманітарну кризу в країні. Особливо йдеться про південні регіони, а також ті, які наближені до зон ведення активних бойових дій.

Зараз Уряд працює над тим, аби ефективно подолати виклики повномасштабної війни та наслідки російського терору. Щоби не допустити гуманітарну кризу через можливі пошкодження систем централізованого питного водопостачання внаслідок обстрілів росії, прийнято рішення для забезпечення соціальної сфери Харківщини питним водопостачанням – буріння артезіанських свердловин.

Наразі на Харківщині є необхідність забезпечення свердловинами об’єктів соціальної сфери, зокрема закладів охорони здоровʼя. Так, Харківський госпітальний округ включає 43 медзаклади, а саме: 7 надкластерних, 15 кластерних та 21 загальний заклад охорони здоровʼя. Зараз у регіоні є потреба у впровадженні 26 артезіанських свердловин.

Таким чином, Харківщину буде включено до учасників експериментального проєкту з водозабезпечення та дозволить Харківській ОВА, так само як і Дніпропетровській, Херсонській, Запорізькій та Миколаївській обласним військовим адміністраціям, на час воєнного стану швидко впроваджувати альтернативні джерела питного водопостачання.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна