Астрологи назвали три знаки зодіаку, приречені на злидні у старості

19 липня 2023, 16:00Новини85

Этот материал также доступен на русском

Рибам можна з повним правом віддати лаври найнераціональнішого знака у всьому гороскопі

  • Посилання скопійованоlink copied

Всім хочеться вірити, що вони будуть завжди молодими, проте про старість варто подумати заздалегідь.

Особливо це стосується представників трьох знаків зодіаку: астрологи стверджують, що їм варто подбати про фінансову подушку безпеки, щоб не залишитись без засобів для існування в майбутньому. Ці знаки настільки нераціонально ставляться до фінансів, що ризикують вийти на пенсію без грошей за душею.

Народжені під знаком Овна вважають, що гроші потрібні для того, щоб їх витрачати. Овен імпульсивний, як жоден із його сусідів по гороскопу, якщо він бачить річ і вона подобається — отже, треба її придбати. Заробляє цей знак непогано і може дозволити собі будь-яку примху. А ось над тим, що рано чи пізно фінанси вичерпаються, він не замислюється. Овен витрачає гроші ліворуч і праворуч, не шкодує коштів на дорогі гаджети, автомобілі та інші речі, які нададуть йому статусності в очах оточуючих. Але в результаті на старості нерідко залишається у розбитого корита.

Близнюки, на перший погляд, точно не стануть чогось потребувати. Ними опікується сам Меркурій, планета, названа на честь бога торгівлі, а тому заробітки у представників знаку досить солідні. Ось тільки зірки не наділили їх умінням економити та відкладати кошти на чорний день. Близнюки люблять шопінг, а тому левова частка заробленого йде на виконання бажань – а список цих бажань постійно поповнюється. З таким ставленням до грошей Близнюки зустрічають старість у злиднях.

Рибам можна з повним правом віддати лаври найнераціональнішого знака у всьому гороскопі. Його представники мало замислюються над тим, що необхідно пам’ятати про завтрашній день і просто пливуть за течією. Доля надає їм багато шансів збагатитися, але розсіяні риби не помічають їх. Схаменуться представники знака тільки в старості. Тут і з’ясується, що за все своє довге життя Риби не відклали жодної копійки, і тепер необхідно якось себе забезпечувати. Залишається сподіватися лише на диво.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро