Від комплексів ППО до медичних нош: наскільки масштабна допомога Фонду Slots City українським військовим

Редакция
10 мая 2024, 15:37
2101 минута читать

Цей матеріал також доступний українською

Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

  • Ссылка скопированаlink copied

Фонд Slots City робить вагомий внесок у забезпечення української армії необхідним обладнанням і технікою. За весь час роботи обсяг допомоги від Фонду перевищив 150 мільйонів гривень. Особливо активізувалася діяльність Фонду в грудні 2022 року.

Військова техніка та обладнання

У грудні Фонд передав українським військовим широкий спектр обладнання для радіоелектронної боротьби. Зокрема, модулі РЕБ отримали підрозділи розвідки, Національна гвардія. Також було поставлено комплекти для захисту систем протиповітряної оборони.

Особливо варто відзначити поставку гвинтівок спеціального призначення в Головне управління розвідки. Цей тип озброєння широко використовується розвідгрупами під час виконання бойових завдань у тилу противника.

Також Фондом було закуплено навісне обладнання для посилення бойових можливостей частин Нацгвардії та ГУР.

Транспортні засоби

Значний обсяг допомоги від Фонду в грудні було спрямовано на ремонт і передачу автомобілів підрозділам ЗСУ, Національної гвардії, морської піхоти.

Окремо варто виділити постачання позашляховиків баггі в інтересах ГУР, які активно використовуються розвідгрупами під час проведення рейдових операцій. Ці машини мають високу прохідність і маневреність, що критично важливо під час роботи в тилу противника.

Також баггі оснащені сучасними оптико-електронними приладами спостереження, що підвищує ефективність розвідки.

Також було проведено модернізацію трофейної бронемашини “Ахмат” під потреби ЗСУ. Під час модернізації бронетранспортер було доопрацьовано з урахуванням бойового досвіду і вимог українських екіпажів.

Безпілотники та медобладнання

Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів.

Особливо варто відзначити передачу розвідувальних квадрокоптерів DJI Mavic 3 в інтересах прикордонників. Ці дрони здатні вести тривале приховане спостереження, передаючи цінні дані про переміщення противника в прикордонній зоні.

У грудні було проведено і передачу комплектуючих для ремонту дронів, що вийшли з ладу, що дало змогу своєчасно повернути цінні БПЛА до ладу.

Також Фонд закупив партію медичних нош, вкрай необхідних для порятунку життів поранених військовослужбовців у бойовій обстановці. Ці кошти допомогли евакуювати з поля бою десятки українських бійців.

Замість висновку

Slots City – компанія, яка добре відома більшості користувачів українського інтернету. Її додаток конкурує за кількістю завантажень із цим, а кількість клієнтів зростає з місяця в місяць. А після цієї допомоги ЗСУ популярність бренду напевно зросте ще сильніше.

Підбиваючи підсумки, можна констатувати, що Фонд Slots City демонструє високі темпи нарощування допомоги українській армії. У планах на 2023 рік – подальше розширення підтримки за такими напрямами, як ремонт військової техніки, постачання безпілотників, медобладнання.

Не пропустите важное!
Подписывайтесь и получайте дайжест новостей

Ежедневно или еженедельно – выбираете вы!

Присоединяйтесь к профессиональному сообществу borg.expert

Материалы по теме

Огляд ринків

Статьи • Война с Россией; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статьи • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статьи • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статьи • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статьи • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статьи • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди