Як легко й вигідно приймати участь в аукціонах, – Євгенія Василенко

Редакция
12 мая 2021, 09:36
8694 минуты читать

Цей матеріал також доступний українською

Мета ТБ “Європейська” – стати лідерами у сфері аукціонної діяльності

 • Ссылка скопированаlink copied

Організація біржових торгів та їх ефективність залежать від багатьох чинників – спеціалізації біржі, особливостей біржового товару, механізму ведення торгів і власне технології торгів. Основним документом, який регламентує організацію біржової торгівлі, є правила біржової торгівлі, що розробляються і затверджуються кожною біржею самостійно, але з урахуванням чинного законодавства, що регулює біржову діяльність у країні. Про особливості роботи товарної біржі “Європейська” розповіла керівник відділу по роботі з партнерами ТБ «Європейська» Євгенія Василенко.

Онлайн-аукціони – це специфічний бізнес, особливо, в українських реаліях. Розкажіть, як виникла ідея створення Товарної біржі «Європейська» та які основні напрямки діяльності?

Євгенія: Біржа була заснована ще у 2007 році, тому ми впевнено можемо називати себе одними з перших, хто почав надавати повний спектр біржових послуг. У 2018 році Біржа стала акредитованим майданчиком системи «Прозоро.Продажі» і з того часу працює за всіма напрямками діяльності цієї системи.

Основні напрями нашої діяльності:

 • мала приватизація;
 • банкрутство;
 • дозволи на користування надрами;
 • продаж нерухомості, автомобілів, деревини, металобрухту;
 • оренда нерухомості;
 • інші комерційні торги.

У нас працюють кваліфіковані менеджери та функціонує кол-центр. Завдяки цьому, ми оперативно консультуємо та надаємо технічну підтримку по всім питанням, пов’язаним з роботою в системі та безпосередньо на Товарній біржі. Наші клієнти отримують повний спектр послуг щодо купівлі/продажу/оренди майна будь-якої форми власності. Брати участь в аукціонах на Товарній біржі «Європейська» легко й вигідно усім сторонам процесу без зайвих витрат, як часових, так і фінансових!

Більше 14 років на ринку аукціонів – це значний строк. Тож, напевно, є багато чим пишатися?

Євгенія: Сьогодні ми з гордістю можемо сказати, що наша Біржа посідає одну з провідних позицій на державному й регіональному рівні у сфері оціночної, біржової та аукціонної діяльності. Зазначу, що сама по собі система «Прозорро.Продажі» надає унікальну можливість цілком успішно продавати або передавати в оренду невикористані активи. Саме ці активи реалізуються якраз завдяки роботі різних онлайн-платформ, однією з яких є наша – Товарна біржа «Європейська». Ми знаходимо потенційних учасників та навчаємо їх користуватися електронною системою. Крім того, саме ми займаємося фінансуванням реклами та технічним обслуговуванням процесів.

Більше 4-х років працюємо з системою «Прозорро.Продажі» та робимо все можливе, аби учасникам та організаторам торгів було зручно працювати з нашою платформою:

 • розробили навчальні відео-інструкції;
 • підключили на сайті онлайн-чат, де кожен учасник чи замовник отримує кваліфіковану консультацію наших менеджерів;
 • запровадили регулярні e-mail-розсилки;
 • створили й активно ведемо сторінку в Facebook https://www.facebook.com/tbe.birzha , Телеграм-канал https://t.me/tbe_birzha;
 • розміщуємо відео у YouTube https://www.youtube.com/channel/UCJ5cMFYRjDSQ3talMahNM6g для поціновувачів виключно відео-контенту.

Ми постійно слідкуємо за усіма оновленнями та весь час працюємо над удосконаленням нашого сервісу. Поділюся з Вами останнім нововведенням. Нещодавно запровадили Телеграм-бот https://t.me/prozorro_tbe_bot, який за персональним налаштуванням користувача надсилає у Телеграм обрані аукціони з продажу/оренди/малої приватизації нерухомості, майна банкрутів, транспортних засобів, земельних ділянок, металобрухту, прав вимоги за кредитними зобов’язаннями тощо. Як ми кажемо «Всі аукціони України у Вашому смартфоні».

Вражає… Та у будь-якому бізнесі ніколи не буває все гладко. Поділіться, з якими труднощами довелося мати справу?

Євгенія: Труднощі трапляються у всіх. Ми – не виключення. Товарна біржа «Європейська» розпочала свою роботу майже одночасно з виникненням системи «Прозорро.Продажі». Звісно ж, під час втілення в життя ідеї обов’язкових електронних торгів, виникало багато питань. На початку своєї роботи система була далекою від досконалості, що створювало ряд незручностей як для замовників, так і для учасників. До того ж було декілька неузгоджених питань, не всім було зрозуміло, як користуватися системою. Проте зараз, робота налагоджена, процедура постійно удосконалюється і ми розвиваємо разом «Прозорро.Продажі» вже за допомогою використання сучасних технологій.

А як щодо конкурентів? Які переваги у ТБ «Європейська» перед конкурентами? Чому організатор чи учасник торгів має обрати саме Ваш майданчик?

Євгенія: Останнім часом конкурентів у даній сфері стало досить багато. Проте, далеко не всі можуть гарантувати такі вигідні умови співробітництва, як Товарна біржа «Європейська».

 • Великий досвід роботи (ми одні з перших, хто приєднався до ідеї проведення прозорих торгів. Наша команда пройшла повний шлях з моменту заснування системи «Прозорро.Продажі» та до моменту її ефективного функціонування сьогодні).
 • Індивідуальний підхід до клієнтів (ми сервісна компанія, тому можемо надавати користувачам максимально вигідні умови роботи з урахуванням побажань та потреб кожного).
 • Простота користування (ми використовуємо сучасні технології, разом з тим звичайним користувачам досить легко розібратися в роботі системи).
 • «Європейська» товарна біржа — це не просто торговий майданчик. Ми постійно підтримуємо зв’язок з користувачами, слідкуємо за новинами законодавства та взагалі сфери публічних торгів, щоб тримати учасників аукціонів у курсі всіх подій.

І останнє питання: про майбутнє – які плани подальшого розвитку компанії?

Євгенія: «Європейська» товарна біржа – це відкритий електронний торговельний майданчик, завдяки якому продавати та купувати легко й вигідно! Звісно, ми плануємо й надалі розвиватися в цьому напрямку, удосконалювати свою роботу, аби нашим користувачам було ще зручніше та комфортніше брати участь в аукціонах. Ми постійно слідкуємо за змінами в законодавстві, ведемо діалог з учасниками та організаторами торгів, й надалі будемо інформувати їх про останні новини у галузі електронних аукціонів.

Наша мета – стати лідерами у сфері аукціонної діяльності та забезпечити можливість надання нашим користувачам максимально вигідні умови співробітництва!

 

 

 

Не пропустите важное!
Подписывайтесь и получайте дайжест новостей

Ежедневно или еженедельно – выбираете вы!

Присоединяйтесь к профессиональному сообществу borg.expert

Материалы по теме

Огляд ринків

Статьи • БОРГ-review
Днями завершився добор на посаду керівника ДП «Національний центр Олександра Довженка»

Огляд ринків

Статьи • БОРГ-review
Прийняті норми законів в цілому направлені на протидію та запобіганню дискримінації прав людини, пов’язаних саме з трудовими відносинами

Огляд ринків

Статьи • БОРГ-review
Забудовники перекладатимуть усі додаткові витрати на покупців та інвесторів

Огляд ринків

Статьи • БОРГ-review
Як заробляють, на що витрачають, на чому економлять і як кредитуються українці під час війни?

Огляд ринків

Статьи • БОРГ-review
Пенсіонери мають право на щомісячну доплату до пенсії в розмірі 𝟏𝟑4𝟎𝟎 грн або 201𝟎𝟎 грн

Огляд ринків

Статьи • БОРГ-review
Метою запровадження такої послуги стало бажання прибрати людський фактор з цієї послуги