У серпні великі платники сплатили понад 16 млрд грн податків

5 сентября 2022, 13:37Новости269

Цей матеріал також доступний українською

У розрізі основних податків до Держбюджету надійшло по ПДВ 6,9 млрд грн, по податку на прибуток – 5,7 млрд грн, по акцизному податку з вироблених в Україні підакцизних товарів – 1 млрд гривень.

  • Ссылка скопированаlink copied

Центральное межрегиональное управление ГНС по работе с крупными налогоплательщиками информирует, что в течение августа 2022 плательщиками Центрального межрегионального управления ГНС по работе с ВПП обеспечен сбор платежей в общий фонд Государственного бюджета в размере 16,3 млрд гривен.

В разрезе основных налогов в Государственный бюджет поступило по налогу на добавленную стоимость 6,9 млрд грн, по налогу на прибыль – 5,7 млрд грн, по акцизному налогу с произведенных в Украине подакцизных товаров – 1 млрд гривен.

Следует отметить рост поступлений в Государственный бюджет по сравнению с августом 2021 по акцизному налогу с произведенных в Украине подакцизных товаров на 70,4 млн грн или на 7,3% больше.

Не пропустите важное!
Подписывайтесь и получайте дайжест новостей

Ежедневно или еженедельно – выбираете вы!

Материалы по теме

Огляд ринків

Статьи • Война с Россией; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статьи • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статьи • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статьи • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статьи • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статьи • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону