ЗСУ знищили рідкісну бронемашину російських вогнеметників (фото)

10 травня 2022, 11:23Новини503

Окупанти мають лише 10 таких бронемашин, і уже дві – втрачені у боях

  • Посилання скопійованоlink copied

Бійці Збройних Сил України під час боїв окупантами знищили рідкісну бронемашину ворога БМО-Т, бойову машину вогнеметників армії РФ. Про це повідомили у соцмережах Сухопутніх військ ЗСУ.

У рашистів є лише 10 одиниць БМО-Т, які по суті виступають важким бронетранспортером на базі Т-72 та призначені для перевезення 7 вогнеметників та до 30 реактивних вогнеметів РПО-А “Шмель”.

Відомо, що до війни БМО-Т стояли на озброєнні лише двох з’єднань армії РФ – 1-ша мобільна бригада радіаційно-хімічно-біологічного захисту (місце дислокації Шихани у Саратовській області), а також 6-та окрема танкова бригада відома, як “Ченстоховска”, яка була розформована перед вторгненням, її підрозділи увійшли у 47-му танкову дивізію. Остання діяла чи продовжує діяти у районі Харкова та Ізюма.

Це зафіксовано уже другий випадок, коли бійці ЗСУ в боях проти окупантів знищили настільки рідкісну бронемашину вогнеметників рашистів.

Попередній випадок було зафіксовано 13 квітня 2022 року.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога