Зверніть увагуОгляд ЗМІ

Знаки Зодіаку, які найбільше схильні до розлучень

15 грудня 2023, 15:37Новини391

Астрологи розповіли, хто за гороскопом найбільше схильний до розлучень

  • Посилання скопійованоlink copied

Не всім вдається створити міцний союз на все життя. Астрологи розповіли, хто за гороскопом найбільше схильний до розлучень.

Стрільці

Першість серед знаків Зодіаку, які найчастіше розлучаються, астролог Ракель Родрігес віддає Стрільцям. Вони сприймають життя як велику пригоду, і завжди готові до нових авантюр. Разом із тим Стрільці часто бояться обов’язків і відповідальності, до останнього відстоюють свою особисту свободу.

Стрільці не можуть уявити, що будуть з однією людиною назавжди, тому їхні шлюби часто закінчуються розлученнями. Стрільці цінують незалежність та пригоди, і якщо вони відчувають себе пов’язаними або незадоволеними у стосунках, вони починають шукати найпростіший вихід.

Близнюки

Близнюки дуже цікаві та товариські люди. Якщо у шлюбі їм не вистачає комунікації та глибокого зв’язку, вони можуть звернути увагу на інших.

Їхня двоїста природа часом робить Близнюків непередбачуваними, що потенційно може призвести до проблем зі шлюбом і довгостроковими відносинами. Якщо ви не пожвавлюєте життя цього повітряного знаку, він без вагань знайде щось краще.

Водолій

Водолії – відчайдушно незалежні люди, яким не завжди комфортно у традиційному шлюбі та моногамії. Астрологи зазначають, що вони не хочуть втрачати навіть краплі своєї свободи. Щоб зберегти шлюб, потрібно багато взаємних поступок, але Водолій просто не піде на компроміс. Ці повітряні особистості зазвичай віддають перевагу стосункам без будь-яких умов, і у них не буде проблем із рішенням розлучитися, якщо вони відчують себе в пастці.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Дослідження

Статті • БОРГ-review
путін власноруч і публічно, якщо не знищив вибудований роками імідж професійного борця з міжнародним тероризмом, то суттєво зашкодив йому

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Одним із найпоширеніших наслідків банкрутства для юридичної особи являється відсутність можливості контролю над власною компанією та вимушене припинення її діяльності

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Серед іншого, Директива спрямована на впровадження механізмів раннього виявлення неплатоспроможності та створення умов для врегулювання заборгованості без використання процедур банкрутства

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Преса нерідко виконує свої професійні обов’язки в небезпечних умовах, а в час війни працює ще й у смертельній небезпеці

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Відповідно до Постанови № 380 створено Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Юристи визнають, що кредитні боржники рідко виграють у судах