Зверніть увагуОгляд ЗМІ

Знаки Зодіаку, які довго живуть: хто з них володіє секретом довголіття

11 січня 2024, 16:18Новини498

Дата народження може впливати як на характер, так і на спосіб життя конкретної людини, вважають астрологи

  • Посилання скопійованоlink copied

Деякі знаки зодіаку старіють набагато швидше, а інші є синонімом довголіття. Астрологи розповіли, хто входить до списку унікальних людей.

На відміну від лікарів, які наголошують на важливості правильного способу життя, фізичних вправ, здорового харчування, езотерики ясно вказують, що деякі аспекти особистості буквально закладені Всесвітом. Вони стверджують, що знак зодіаку може визначати тривалість життя.

Явним лідером у цьому питанні є Козероги. Представники цього знака — пристрасні спортсмени, при цьому стійкі до дискомфорту. Ба більше, вони успішно поєднують роботу з усіма своїми захопленнями, а також знаходять час для своїх близьких і друзів. Вони багато сміються і вирізняються стійкою психікою.

Тельці, які за натурою розважливі та спокійні, також можуть прожити довгі роки щасливого життя. Їх непросто вивести з рівноваги, а завдяки високій стійкості до стресів вони менше схильні до серцевих захворювань.

Тельці не люблять змін і ризику. Можливо, такий підхід дозволяє їм уникнути багатьох небезпечних ситуацій.Вони ведуть здоровий спосіб життя і є справжніми любителями фізичних вправ. Тельці не витрачають час на занепокоєння. Вони радують своєю молодою зовнішністю до пізнього віку.

Зодіакальні Терези за статистикою доживають до 83 років. Вони люблять спокій і стабільність, їх не часто помітиш в авантюрних пригодах. Попри те, що вони уникають занять спортом, вони розуміють, що фізичні вправи відіграють важливу роль у підтримці гарної форми, тому часто гуляють. Народжені під цим знаком чоловіки мають більше шансів дожити до глибокої старості, ніж усі інші.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Дослідження

Статті • БОРГ-review
путін власноруч і публічно, якщо не знищив вибудований роками імідж професійного борця з міжнародним тероризмом, то суттєво зашкодив йому

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Серед іншого, Директива спрямована на впровадження механізмів раннього виявлення неплатоспроможності та створення умов для врегулювання заборгованості без використання процедур банкрутства

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Преса нерідко виконує свої професійні обов’язки в небезпечних умовах, а в час війни працює ще й у смертельній небезпеці

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Відповідно до Постанови № 380 створено Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Навіть демонтувавши одну антилюдську систему, демократичний світ має бути пильним: історія триває…

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Рекомендуємо надавати інформацію про недобросовісних продавців до територіальних органів Держпродспоживслужби