Проекти та інновації

Зміни щодо врегулювання окремих питань процедур банкрутства: Рада проголосувала за законопроєкт

15 грудня 2021, 17:39Новини149

Этот материал также доступен на русском

Законопроєктом визначаються підстави продовження строків проведення попереднього засідання суду у справі про банкрутство.

  • Посилання скопійованоlink copied

Верховна Рада України проголосувала за законопроєкт №4220, яким пропонується внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання окремих питань процедур банкрутства на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, зазначає “Правова Константа”.

Так, документом унормовується порядок проведення зборів (комітету) кредиторів у режимі відеоконференції, а також шляхом опитування, процедура підтвердження особи та повноважень учасника зборів (комітету) кредиторів, оформлення результатів зборів (комітету).

Також законопроєктом уточнюється питання відповідальності арбітражного керуючого за невчинення дій, передбачених Кодексом з процедур банкрутства, через вимоги карантину.

Крім цього, законопроєктом визначаються підстави продовження строків проведення попереднього засідання суду у справі про банкрутство.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Як держава може підтримати і захистити власну економіку в умовах російської агресії?

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Після пояснення незрозумілих для народних депутатів юридичних термінів, законопроект 4409 був рекомендований до ухвалення у другому читанні і в цілому

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Розроблений Мін’юстом законопроект 4409 про внесення змін до Кодексу з процедур банкрутства ще чекає на розгляд під час нинішньої сесії Верховної Ради, але експерти вже готуються до…