ЗМІ: “Донбасенерго” вступає в процедуру банкрутства

28 липня 2021, 17:24Новини198

Этот материал также доступен на русском

6 липня “Донбасенерго” заявило, що через маніпуляції на ринку електроенергії, які спричинили обвал цін, компанія генерує тільки збитки.

  • Посилання скопійованоlink copied

Акціонери генеруючої компанії “Донбасенерго” на позачергових загальних зборах 16 серпня розглянуть питання початку процедури санації, щоб уникнути відкриття судом справи про банкрутство.

Про це повідомляє агентство “Інтерфакс-Україна” з посиланням на порядок денний зборів акціонерів, зазначає Обозреватель.

Так, досудова санація передбачає мораторій на стягнення боргів і дозволить відновити платоспроможність компанії та уникнути визнання компанії банкрутом.

Як зазначається, 6 липня “Донбасенерго” заявило, що через маніпуляції на ринку електроенергії, які спричинили обвал цін, компанія генерує тільки збитки.

“Бездіяльність регулятора може призвести до того, що генеруючі компанії незабаром не зможуть виконувати власні фінансові зобов’язання перед контрагентами та персоналом, що призведе до подальшого банкрутства підприємств енергетичної галузі та соціального вибуху – звільнення десятків тисяч людей”, – йшлося в пресрелізі компанії.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Енергетика

Статті • Банкрутство
Запасів газу у ПГЗ вистачить на 2.5 місяці

Енергетика

Статті • Банкрутство
Газова галузь потребуватиме системної фінансової допомоги у ліквідації наслідків агресії

Енергетика

Статті • Банкрутство
Якої шкоди російські окупанти завдали сучасним підприємствам зеленої енергетики та як врятувати галузь?

Енергетика

Статті • Банкрутство
Результати діяльності колись прибуткових державних підприємств за підсумками минулого 2020 року стали сенсаційними – не просто збитки, а величезні збитки

Енергетика

Статті • Банкрутство
Обслуговування квартири коштуватиме на 10 — 20% дешевше, якщо будинок отримає грант на енергомодернізацію. Як це здійснити?