Зеленський не розуміє, з ким у Москві вести переговори

19 січня 2023, 14:42Новини949

Этот материал также доступен на русском

Президент України Володимир Зеленський не розуміє, з ким у росії можливо вести переговори і не впевнений, що президент рф володимир путін живий.

  • Посилання скопійованоlink copied

Президент України Володимир Зеленський не розуміє, з ким у росії можливо вести переговори і не впевнений, що президент рф володимир путін живий, – повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Ми три роки робили все, щоби дипломатією звільнити наші землі. Хтось не хотів, хтось не мав часу, хтось слав умови. Їх було багато і все з центром у Москві”, – сказав він у четвер, виступаючи через відеозв’язок на “Українському сніданку” у Давосі, організованому Фондом Віктора Пінчука.

“Я не розумію, з ким і про що говорити. Я не впевнений, що той президент Росії, який іноді з’являється… телевізійники зрозуміють на “хромакеї” (зелене тло, на яке можна накладати будь-яку картинку, – ІФ-У)… не зовсім розумію, що це він. Я не до кінця розумію, що він живий. Я не знаю, хто ухвалює рішення, що за коло осіб. Коли ми говоримо “мирні переговори”, я не зовсім розумію з ким”, – сказав Зеленський.

“росія має знайти когось, а потім щось запропонувати”, – сказав він.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?