Зеленський може почати публічно боротися з тими, хто дає можливість обходити Росії санкції

3 червня 2023, 16:35Новини119

Він підкреслив, що можливість обходити санкції призводить до збільшення виробництва Росією ракет

  • Посилання скопійованоlink copied

Президент Володимир Зеленський не виключає виходу в публічну площину для унеможливлення обходу санкцій Російською Федерацією за допомогою інших країн.

Про це він заявив під час спільної з Президентом Естонії Аларом Карісом пресконференції у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Є, на жаль, держави в усьому світі, і на Європейському континенті, які хочуть цього чи не хочуть, але допомагають обходити санкції. Обхід санкцій – чесно кажучи, я навіть трішки втомився в цій саме боротьбі, думаю, я почну публічно боротися з тими, хто дає можливість обходити ці санкції», – сказав Зеленський.

Він підкреслив, що можливість обходити санкції призводить до збільшення виробництва Росією ракет.

«Щоб ми всі виглядали адекватними, а не бовдурами. Можна, авжеж, думати, як нам продукувати щомісячно сотні ракет (для систем ППО – ред.) і як це складно зробити, а з іншого боку, давати можливості, щоб вони (росіяни – ред.) обходили і виробляли більше “Х” або інших балістичних ракет. Тобто якась дурниця відбувається», – зауважив Президент.

Як повідомляв Укрінформ, 1 червня в Кишиневі проходила друга зустріч Європейської політичної спільноти, на якій 47 глав держав та урядів обговорили спільні зусилля заради миру в контексті війни в Україні та пов’язаних із нею криз, захист демократії, зміцнення енергетичної безпеки та стійкості європейських держав.

Президент Володимир Зеленський на цьому саміті заявив про необхідність роботи партнерів у рамках коаліції “Петріотів” та «коаліції винищувачів», аби покласти край російському ракетному терору.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро