Застосунок Київ Цифровий додав сервіс для оплати комунальних послуг у столиці

7 липня 2023, 12:30Новини395

Этот материал также доступен на русском

Оновлення застосунку Київ Цифровий уже доступне до скачування. Для цього слід завантажити оновлену версію Цифрового в App Store і Google Play.

  • Посилання скопійованоlink copied

У міському застосунку Київ Цифровий додали можливість отримувати рахунки за комунальні послуги, оплачувати їх та зберігати квитанції оплат одразу в особистому профілі. Про це повідомив керівник цифрової трансформації та заступник голови КМДА Петро Оленич.

«Ви просили – ми зробили. У Цифровому тепер можна оплачувати комунальні послуги. Все зручно і просто. Користуйтесь і зберігайте свій час!» – написав у своєму Telegram-каналі Петро Оленич.

За словами директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Олега Половинка, фахівці прагнуть розвинути екосистему цифрових сервісів із єдиним вікном доступу, щоб містяни могли заощаджувати час і користуватись необхідними онлайн-сервісами в застосунку Київ Цифровий. Саме завдяки зворотному зв’язку від користувачів додано можливість оплачувати комунальні послуги одразу в застосунку, там же зберігати квитанції і подавати показники лічильників.

«А ще взяли приклад із комунальників міста й навели лад у Цифровому: полагодили роботу застосунку на iPhone 6s і старіших моделях, прибрали «сміття» з екранів та набрали обертів, щоб стати ближчими до швидкості світла», – йдеться у пості команди Київ Цифровий, яка розповіла про реліз оновлення.

Оновлення застосунку Київ Цифровий уже доступне до скачування.

Для цього слід завантажити оновлену версію Цифрового в App Store і Google Play.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?