Проблемні борги

Законопроєкти №4398 та №4399 розглянуть вже наступної середи, — народний депутат

19 лютого 2021, 14:26Новини937

Этот материал также доступен на русском

За словами депутата, залишилося всього два місяці до припинення мораторію.

  • Посилання скопійованоlink copied

Законопроєкти №4398 (про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реструктуризації зобов’язань за кредитами в іноземній валюті та адаптації процедур неплатоспроможності фізичних осіб) та №4399 (про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо реструктуризації зобов’язань за кредитами в іноземній валюті та адаптації процедур неплатоспроможності фізичних осіб)) розглянуть на комітеті ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики вже наступної середи.

Про це заявив народний депутат, голова Робочої групи з питань удосконалення законодавства у сфері банкрутства Тарас Тарасенко.

«Залишилося всього два місяці до припинення мораторію. Людей можуть почати виселяти з їх єдиного житла. Я вимагав у Данила Гетьманцева та інших колег з податкового комітету терміново розглянути всі законопроєкти. Мені обіцяли, що мої законопроєкти — №4398 та №4399 — будуть вже розглянуті на комітеті вже наступної середи.

Нагадую: якщо ми їх приймемо, то люди будуть звільнені від податкового навантаження і буде встановлена розумна система реструктуризації», — зазначив народний депутат.

 

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Законопроект №10044 передбачає розширення повноважень Рахункової палат на всі публічні кошти

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Як держава може підтримати і захистити власну економіку в умовах російської агресії?

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Після пояснення незрозумілих для народних депутатів юридичних термінів, законопроект 4409 був рекомендований до ухвалення у другому читанні і в цілому

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Розроблений Мін’юстом законопроект 4409 про внесення змін до Кодексу з процедур банкрутства ще чекає на розгляд під час нинішньої сесії Верховної Ради, але експерти вже готуються до…