Зверніть увагу

За програмою «Власна справа» бізнес отримає мікрогрантів ще на 148 мільйонів

26 грудня 2022, 17:40Новини123

Этот материал также доступен на русском

Буде створено 1419 нових робочих місць

  • Посилання скопійованоlink copied

У межах реалізації програми «Власна справа» ще 626 підприємців отримають мікрогранти на загальну суму 148,3 млн грн.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

“Визначено нових переможців програми «Власна справа». В рамках дванадцятої хвилі реалізації цієї ініціативи 626 підприємців отримають мікрогранти на загальну суму 148,3 млн грн, буде створено 1419 нових робочих місць”, – йдеться в повідомленні.

Серед переможців дванадцятої хвилі програми найбільше підприємців у таких сферах: 192 – оптова та роздрібна торгівля, 103 – переробна промисловість, 79 – тимчасове розміщування й організація.

“В рамках грантової програми мікрокредитування «Власна справа» підприємці можуть отримати мікрогранти на започаткування або розширення власного бізнесу на суму до 250 тисяч грн. Головною умовою допомоги від держави є створення нових робочих місць. Таким чином ми одночасно підтримуємо бізнес і боремось з безробіттям. Наразі в рамках вже 12-ї хвилі реалізації цієї програми українці отримають майже півтори тисячі нових робочих місць”, – заявила перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко.

Найбільша кількість переможців 12-ї хвилі зі Львівської (113 осіб) та Рівненській (68 осіб) областей, а також з міста Києва (61 особа).

У Мінекономіки зазначають, що сумарно з початку реалізації програми “Власна справа” було затверджено грантів на суму близько 776,8 млн грн для 3321 підприємців. За попередніми розрахунками буде створено 8313 нових робочих місць.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні