За минулий тиждень більше тисячі громадян та представників бізнесу стали власниками військових ОВДП, – депозитарій НБУ

29 березня 2022, 09:05Новини387

Этот материал также доступен на русском

Найбільший портфель військових ОВДП традиційно сконцентрований у банків–первинних дилерів. Водночас динамічно збільшується обсяг торгів на вторинному ринку, за минулий тиждень він зріс до 6,6 млрд грн

  • Посилання скопійованоlink copied

За понад місяць із початку повномасштабного нападу росії на Україну Міністерство фінансів провело вісім аукціонів із продажу військових облігацій. За даними депозитарію Національного банку, завдяки аукціонам до державного бюджету станом на 28 березня 2022 року залучено майже 26 млрд грн та близько 12 млн дол. США.

Найбільший портфель військових ОВДП традиційно сконцентрований у банків–первинних дилерів. Водночас динамічно збільшується обсяг торгів на вторинному ринку, який за минулий тиждень зріс до 6,6 млрд грн.

На 28 березня вже понад 3 тисячі українців та представників українського бізнесу стали власниками військових ОВДП на суму майже 4,5 млрд грн та близько 1,6 млн дол. США.

Національний банк закликає долучатися до підтримки державного бюджету України та зміцнювати в такий спосіб фінансовий фронт нашої країни.

Детальніша статистика щодо військових ОВДП розміщена за посиланням. Звертаємо вашу увагу, що дані в таблиці наведені за номінальною вартістю.

Національний банк 22 березня 2022 року розпочав публікацію статистики депозитарію НБУ щодо військових облігацій на щотижневій основі. Дані станом на 21 березня 2022 року можна переглянути за посиланням.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”