За I квартал 2024 року капіталізація ринку криптовалют збільшилася на 60%

23 травня 2024, 14:55Новини52

Этот материал также доступен на русском

Багато проєктів подолали позначку в більш ніж 100 мільйонів доларів

  • Посилання скопійованоlink copied

Зараз ми знаходимося в розквіті криптовалютних циклів. Такої думки маркетинг-менеджер Binance в Україні Дар’я Голинська. Під час виступу на Invest Talk Summit-2024 вона підкреслила, що кожні 3−4 роки криптовалюта переживає зміну своїх циклів.

«За перший квартал 2024 року капіталізація всього ринку криптовалют збільшилася на 60% і вона продовжує зростати. На це вплинуло багато факторів, але основний — ухвалення спотового біткоїн-ETF. Це насправді спростило доступ класичним інвесторам саме до криптовалюти біткоїна. Можна говорити про те, що криптовалюти — один з видів інвестиції, які є в тренді сьогодні», — сказала Голинська.

Дуже важливу роль щодо процесу інвестування в криптовалюту, на думку Голинської, відіграє й криптофандрейзинг.

«Зараз ми розуміємо, що криптофандрейзинг 2024 року залишається стабільним. Було залучено дуже багато коштів. Багато проєктів подолали навіть позначку в більш ніж 100 мільйонів доларів. Тому, для нас це також показник того, що криптовалюта потенційно має багато тенденцій для того, щоб зростати та приносити прибуток інвесторам. Щодо інвестицій у криптопроєкти, то інвесторам варто звернути увагу на ті проєкти, які набирають найбільше фандрейзингових коштів. Сектор, який набрав найбільше інвестицій — інфраструктурний”, — зазначила Голинська.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону