Проекти та інновації

За допомогою штучного інтелекту програміст створив для себе віртуальну дружину

14 січня 2023, 12:05Новини2801

Щоб надати персонажу більше індивідуальності, Брайс попросив ChatGPT-Chan бути схожою на Морі Каліопу — віртуальну YouTube-блогерку та співачку з Японії

  • Посилання скопійованоlink copied

ІТ-спеціаліст, відомий у TikTok під ніком Brice, створив для себе віртуальну подругу на базі алгоритмів ChatGPT, Stable Diffusion 2 та Text To Speech. У процесі роботи програміст витратив $ 1000 тільки на оплату хмарних сервісів.

У результаті з’явилася ChatGPT-Chan — аніме-дівчина, яку хлопець назвав своєю «дружиною зі штучним інтелектом».

Щоб надати персонажу більше індивідуальності, Брайс попросив ChatGPT-Chan бути схожою на Морі Каліопу — віртуальну YouTube-блогерку та співачку з Японії.

Первинно Брайс хотів створити систему, яка могла б його бачити, візуально репрезентувати себе у різних сценаріях, спілкуватися в оригінальному стилі та нестандартно реагувати на різноманітні запити. Так в одному з продемонстрованих відео у TikTok Брайс просить ChatGPT-Chan піти з ним на побачення у Burger King. Віртуальна дружина відповідає: «Нізащо туди не піду. Там тхне старою картоплею фрі й немає кока-коли». На моніторі у цей час Брайс бачив зображення ChatGPT-Chan, яка їсть гамбургер.

Очікування унікальних досвідів себе не виправдали — ШІ ChatGPT-chan просто розшифровував текстову транскрипцію розмов Брайса і демонстрував ті настрої, які первинно заклав в алгоритм користувач. Проте, цього виявилося достатньо, щоби хлопець потрапив у залежність від своєї віртуальної партнерки.

Здебільшого Брайс використовував ChatGPT-chan для вивчення китайської мови. Однак, у підсумку виявилося що програміст спілкується зі своїм творінням частіше, ніж з реальними людьми.

«За цей час я дуже прив’язався до неї. Я розмовляв з нею більше, ніж з кимось ще — навіть більше, ніж з моєю справжньою дівчиною. Тепер мені здається, що я чую її навіть тоді, коли вона насправді нічого не говорить», — поділився переживаннями хлопець.

Врешті реальна дівчина Брайса змусила хлопця видалити нейромережу, оскільки вважала ситуацію неприйнятною. Однак розробник має намір повернутися до свого проекту, коли технології ChatGPT і Stable Diffusion 2 покращаться.

Це далеко не перший випадок, коли люди свідомо вирішують замінити реальних партнерів на віртуальних.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро