За час дії воєнного стану в межах Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» видано 23 629 пільгових кредитів на суму 94,4 млрд грн

20 березня 2023, 17:34Новини253

Этот материал также доступен на русском

За минулий тиждень у межах Програми видано 508 пільгових кредитів на загальну суму 2,39  млрд грн, у тому числі, банками державного сектору економіки укладено 319 кредитних договорів на суму 1,02 млрд

  • Посилання скопійованоlink copied

З моменту старту Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» суб’єкти підприємництва отримали від уповноважених банків 58 451 кредит на загальну суму 183,98 млрд грн, з яких 38 466 – від банків державного сектору економіки на загальну суму 77,51 млрд гривень (станом на 20.03.2023 р.).

За минулий тиждень у межах Програми видано 508 пільгових кредитів на загальну суму 2,39 млрд грн, у тому числі, банками державного сектору економіки укладено 319 кредитних договорів на суму 1,02 млрд гривень.

За період дії воєнного стану в Україні у рамках Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» укладено 23 629 кредитних договорів на загальну суму 94,36 млрд грн (у тому числі банками державного сектору – 17 990 кредитних договорів на суму 50,87 млрд грн), з яких:

– 0,87 млрд грн – на інвестиційні цілі;

– 7,10 млрд грн – як антикризові кредити;

– 4,37 млрд грн – як рефінансування попередньо отриманих кредитів;

– 26,59 млрд грн – кредити для сільськогосподарських товаровиробників;

– 55,41 млрд грн – на антивоєнні цілі.

Програму реалізує Фонд розвитку підприємництва (ФРП). Єдиним учасником ФРП є Уряд України в особі Міністерства фінансів України, що координує усі аспекти діяльності Фонду.

За Державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» ФРП уклав угоди про співробітництво з 45 банками. Держава продовжує здійснювати всі необхідні компенсаційні виплати на користь бізнесу за укладеними кредитними договорами у межах Програми.

З умовами участі в програмах та переліком уповноважених банків можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, що для оптимізації Державних програм «Доступні кредити 5-7-9%» та «Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%» в умовах воєнного стану Уряд прийняв постанову від 14 березня 2023 р. №229 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання фінансової державної підтримки суб’єктам підприємництва».

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону