Проблемні борги

За 19-26 липня стягнуто понад 12 млн грн заборгованості із заробітної плати

30 липня 2021, 18:34Новини342

Этот материал также доступен на русском

З початку 2021 року органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції стягнули 388,9 млн грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

Органи Державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж 19-26 липня стягнули на користь 286 працівників 12,3 млн грн заборгованості із заробітної плати, зазначає пресслужба Мін’юсту.

Так, найбільшу суму – 6,2 млн грн – стягнуто Відділом примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції з Комунального підприємства теплових мереж «Кріворіжтепломережа». Борг списано з рахунку боржника Грошові кошти знаходяться на стадії розподілу між працівниками. Документи пред’явлено на виконання у лютому 2021 року.

Також 1,1 млн грн стягнуто з Лисичанського комунального спеціалізованого підприємства з видобутку, обробки, реалізації води та очищення стоків «Лисичанськводоканал». Завдяки відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції зарплату отримали 6 працівників. Кошти стягнуто з рахунків боржника. Документи пред’явлено на виконання у жовтні 2020 року.

Як зазначається, органи Державної виконавчої служби у Запорізькій області стягнули з Комунального підприємства «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради 973,2 тис. грн на користь 118 працівників. Борг стягнуто з рахунків боржника. Перше виконавче провадження відкрито у червні 2021 року.

Водночас із початку 2021 року органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції стягнули 388,9 млн грн. Заборгованість з виплати зарплати повністю погашена 27 503 працівникам.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Мінюст

Статті • Влада i люди
Продовжити термін дії закордонного паспорту, який вже був продовжений раніше, неможливо

Мінюст

Статті • Влада i люди
Шлях до рівноправного партнерства професійної спільноти і держави легким не буває

Мінюст

Статті • Влада i люди
Робоча група була і залишається максимально відкритою до усіх пропозицій та форм співпраці

Мінюст

Статті • Влада i люди
За останні роки кількість справ про банкрутство зменшується, на відміну від числа бажаючих стати арбітражними керуючими

Мінюст

Статті • Влада i люди
Деякі банки відмовляються надавати виконавцям інформацію про номери рахунків боржника та сум коштів, які наявні на рахунках боржника