З пошти до банку: план Пенсійного фонду щодо переведення пенсіонерів на картки

12 травня 2021, 12:53Новини148

Этот материал также доступен на русском

Частину клієнтів-пенсіонерів «Укрпошти», які там обслуговуються, примусово переведуть в банки з 1 вересня 2021 року.

  • Посилання скопійованоlink copied

Ощадбанк буде базовим банком щодо доставки пенсій пенсіонерам, які зараз отримують їх готівкою через «Укрпошту», – пише Finance.ua.

Як розповіла заступниця начальника Головного управління Пенсійного фонду в Києві Ольга Пасічник в ефірі телеканалу «UA: Перший», згідно з планами Кабінету Міністрів, частину клієнтів-пенсіонерів «Укрпошти», які там обслуговуються, примусово переведуть в банки з 1 вересня 2021 року.

«У разі, якщо до певного терміну громадяни не зроблять вибір, виплата пенсій кожному з таких одержувачів з 1 вересня 2021-го здійснюватиметься через поточний рахунок в Ощадбанку, який буде відкритий за зверненням органу Пенсійного фонду, про що одержувача проінформують», — сказала вона.

Нагадаємо, згідно з постановою Кабміну №277 від 29 березня 2021 року, «Укрпошта» продовжуватиме доставляти пенсії тільки пенсіонерам за 80 років і маломобільним громадянам. На обслуговування в банки будуть переведені 1,7 млн пенсіонерів. Однак постанову ще будуть доопрацьовувати.

Так, прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив це зробити наприкінці квітня Міністерству соціальної політики, Пенсійному фонду, Міністерству інфраструктури і «Укрпошті», для того, щоб перехід став правом українців, а не зобов’язанням.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Законодавство

Статті • Влада i люди
Не всі порушення проектної документації під час будівництва будуть автоматично призводити до визнання об’єкту самочинно збудованим, а лише істотні та встановлені законом

Законодавство

Статті • Влада i люди
Скасування Господарського кодексу більше нагадує дивний спосіб лікування головного болю за допомогою гільйотини

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Днями завершився добор на посаду керівника ДП «Національний центр Олександра Довженка»

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Прийняті норми законів в цілому направлені на протидію та запобіганню дискримінації прав людини, пов’язаних саме з трудовими відносинами