З початку року на Полтавщині забезпечено скорочення податкового боргу на 165,8 млн грн

18 лютого 2022, 10:19Новини379

Этот материал также доступен на русском

За січень 2022 року забезпечено надходження коштів в рахунок погашення податкового боргу до державного бюджету в сумі 11,1 млн. грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

За інформацією Головного управління ДПС у Полтавській області сума боргу станом на 01.02.2022 року становить 3960,7 млн гривень.

Як повідомив представникам заступник начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Максим Яіцький, з початку цього року забезпечено скорочення податкового боргу на 165,8 млн. гривень.

За січень 2022 року забезпечено надходження коштів в рахунок погашення податкового боргу до державного бюджету в сумі 11,1 млн. грн.

Надходження від заходів стягнення в рахунок погашення заборгованості з єдиного внеску за січень 2022 року склали 4,1 млн.грн.

Надходження коштів від реалізації безхазяйного майна за січень 2022 року до державного бюджету склали 0,5 тис. грн., до місцевого бюджету в сумі 4,5 тис. грн.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна