Огляд ЗМІ

YouTube розширює можливості монетизації контенту, щоб обігнати TikTok

18 вересня 2022, 12:45Новини420

Таким чином компанія сподівається зберегти своє панування і отримати перевагу над конкурентами

  • Посилання скопійованоlink copied

Очікується, що YouTube оголосить про додаткові можливості для творців контенту заробляти гроші на своєму відеосервісі. Таким чином компанія сподівається зберегти своє панування і отримати перевагу над конкурентами, зокрема TikTok.

Про це повідомляє The New York Times.

Компанія, що належить Google, планує дозволити більшій кількості творців відео заробляти гроші на платформі, зменшивши бар’єри для входу до своєї партнерської програми.

Очікується, що YouTube зробить відповідне оголошення на заході у вівторок, 20 вересня.

«Це найбільше розширення, яке ми зробили за кілька років, створивши нові способи для авторів приєднатися до програми», — сказав Амджад Ханіф, віцепрезидент з управління продуктами YouTube.

За старими правилами YouTube творці контенту заробляли гроші тільки в тому випадку, якщо аудиторія дивилася їхнє відео не менше 4000 годин, і у них було не менше 1000 передплатників.

Тепер YouTube розміщуватиме рекламу в Shorts — коротких вертикально орієнтованих відеороликах. За словами одного із джерел, компанія планує виплачувати творцям 45% рекламних грошей. Творці YouTube-контенту традиційно отримують 55% грошей від реклами, яка відтворюється до та під час їхнього відео.

YouTube дозволить творцям використовувати популярні пісні у коротких та довгих відеороликах, що зробить його контент більш схожим на контент TikTok. А творці YouTube матимуть змогу заробляти гроші на відео. Раніше дохід йшов правовласникам музики.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону