Колізії та конфлікти

YouTube продовжує боротьбу з блокувальниками реклами

28 травня 2024, 17:43Новини65

Этот материал также доступен на русском

Розробники сторонніх блокувальників таких як uBlock чи вбудований блокувальник у браузері Opera GX вже змогли обійти ці обмеження

  • Посилання скопійованоlink copied

Деякі користувачі на Reddit знову почали скаржитися на те, що YouTube обмежує можливість перегляду відео з ввімкненими сторонніми застосунками для блокування реклами. Цього разу відео просто пропускаються або на них не працює звук. Про це пише Android Authority.

Користувач SDHD4K на Reddit опублікував пост, у якому поділився новими обмеженнями від YouTube, де з ввімкненим блокувальником реклами відео, яке користувач хотів подивитися, просто пропускалося.

У коментарях були й інші користувачі, які зіткнулися з подібними проблемами. Приміром, lokileo розповів, що з ввімкненим блокувальником на відео зникає звук. У нього виходить повернути аудіо на секунду, але тоді воно знову зникає.

Інші користувачі також кажуть, що розробники сторонніх блокувальників таких як uBlock чи вбудований блокувальник у браузері Opera GX вже змогли обійти ці обмеження, проте деякі все ще натрапляють на такі моменти.

Якщо ж блокувальник реклами й далі обмежує можливість перегляду відео, то найпростішим рішенням буде вимкнути його, або ж, як любить рекомендувати Google, придбати YouTube Premium.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону